Ommetje Angeren

Dorpshuis QR 1

QR code Dorpshuis

Tik op bovenstaande figuur voor een gesproken toelichting (in het Angers)

of lees verder

Het Dorpshuis Angeren maakt deel uit van het Kulturhus, dat verder bestaat uit een basisschool, peuterspeelzaal, ouderenzorg en kinderopvang. De leerlingen van de basisschool gymmen in de sportzalen van het Dorpshuis. Het Kulturhus werd geopend in 2011.

Het Dorpshuis zelf opende in 1970 de deuren. Het gebouw is mede tot stand gekomen door inzamelacties, loterijen en muziekavonden met artiesten zoals Ronny Tober, Rob de Nijs en Imca Marina. In tien jaar werd circa 35.000 gulden ingezameld.

Dorpshuis Angeren

Angeren telt ongeveer 2800 inwoners en het Dorpshuis ontvangt wekelijks circa 1200 bezoeken. Er zijn ongeveer 35 verenigingen actief. Het Dorpshuis wordt gebruikt voor repetities, vergaderingen, uitvoeringen, bibliotheek en ontmoetingen.

Vervolg van de route

Rechtsom

Rechtsom (met de klok mee)

Linksom

Linksom (tegen de klok in)

We steken vanaf het Dorpshuis richting de Julianastraat. Aan het eind rechtsaf de Iepenstraat in. De volgende QR-locatie ligt op de hoek Iepenstraat – Jan Joostenstraat.

Of in de andere richting: via de Emmastraat naar de Pastoor Rutjesstraat en vervolgens naar het kruispunt Iepenstraat – Paddepoel.

CONTACT